Apie Mane

Sveiki. Aš – vardu Severija. Ne, nesu Severo Sneipo podukra, nesifilmavau nė vienoje Hario Poterio juostoje ir šiaip, didžiąją laiko dalį nesu Blogio įsikūnijimas. 🙂 Pradinėse klasėse prisikentėjau patyčių – ačiū, daugiau jų nereikia. Tiesa, galėjau gimti ir Klaudija Ruberoidu, bet – ačiū Die – negimiau. 🙂

Sveiki dar kartą. Sveiki atvykę į mano tinklaraštį. Sumaniau jį kaip lengvą pramogą norint atsipūsti nuo kasdienių mokyklos intrigų ir kurį laiką su virtualias draugais paplepėti apie visokias Selebes. Blog’o pavadinimas – “Selebės Gandai“ – kilo iš angliško žodžių junginio “Celeb Gossip“. Žinai, būna tokie tinklaraščiai, į kuriuos netyčia internetas numeta, kai ieškodamas pornografijos ne tą mygtuką nuspaudi? Kažką panašaus bandau ir aš sukurti.

Esu 9-os klasės (arba pirmos Gimnazinės klasės) mokinė. Laisvu nuo pamokų ir apkalbų laiku, mėgstu šokti, piešti, slankiotis po Internetą ir su draugėmis prie kavos puodelio aptarti naujausias pasaulio aktualijas. Nuoseklumo mano tinklaraštyje siūlau nesitikėti – niekada nežinau, kokia atsikelsiu iš ryto, ir kas man “šaus“ į galvą. Jei pasirodysi ištikimas skaitytojas, manau, per maždaug pusmetį kartu aptarsime visas super-A klasės žvaigždes ir visas super-A klasės gyvenimo aktualijas.

Sveikas atvykęs, o jei esi dar ir sveika, tuomet sveikinu dvigubai! 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s