Kim Kardashian Strikes Again!

Standartinis

Atrodo šį moteris tikrai žino, kaip neišlįsti iš geltonosios spaudos puslapių. Kai apie tave rašo kiekvieną dieną, nėra lengva, kad tai truktų ilgiau nei kelis mėnesius, bet Kim tai pavyksta. Moterų, demonstruojančių nuogą kūną pilna, kokia gi Kim paslaptis? Galbūt reikia laikytis taisyklės – po kūno dalį kas mėnesį? Kūno dalis skamba baisiai, bet kaip apibūdinti elgseną, kai savo kūną išstatinėji lyg turgininkas mėsos pavilione nugarinę, kumpį, spenius? Anyway, Kim Kardashian ko gero tai patinka, be to, neša ir gerus pinigus. Kuo ji nustebino šį kartą, kai jau praėjo jos užpakalio, nėščiosios pilvo ir stambių kojų era?

Šį kartą į mados namų „Lanvin“ šou kartu su sutuoktiniu Kanye Westu atvykusi Kim Kardashian tiesiog šokiravo čia jos jau laukusius fotoreporterius: moteris ant iš rusvos tinklinės suknelės buvo užsimetusi puspaltį, tačiau jo sagų neužsisagstė, matyt vien todėl, kad pasaulio žiniasklaidą apskrietų itin pikantiški kadrai.

Juose matyti ne tik tai, kad plaukų spalvą radikaliai pakeitusi Kim liemenėlei tarė „ne“ (feministinės idėjos plinta :P), tačiau ir išdavikiškai pro puspalčio skvernus sprūstantys krūtų speneliai (aš to neįžiūrėjau, bet, matyt, taip galėjo būti). Tiesa, pati Kim Kardashian neatrodė labai dėl to susijaudinus – neseniai iš kojų verčiantį kontraktą dėl tolimesnių garsiosios šeimynėlės nuotykių realybės šou pasirašiusi milijonierė puikiai žino: šou turi tęstis.

boba

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s